Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorJoin dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
Universal
Universalhic asigjo10/09/2009Wed Jun 11, 2014 2:43 am166   http://embelsira.forumsq.net 
 2 
avatar
ABC12/03/2011Sat Mar 12, 2011 8:58 am0    
 3 
avatar
shejtoni01/06/2010Mon Jun 21, 2010 12:14 pm0    
 4 
Network
Networkhic asigjo10/09/2009Thu Jun 03, 2010 3:25 pm174   http://www.riniashqipetare.net 
 5 
avatar
roberta07/10/2009Fri Jan 15, 2010 2:42 pm0    
 6 
avatar
Anitabej humor ,kur eshte momenti dhe koha ,dhe jam homorite vetem me shoqorin e afert01/10/2009Fri Nov 27, 2009 7:57 am42    
 7 
candy
candyshakatore e modhe jom 01/10/2009Wed Nov 18, 2009 2:22 am108   http://www.horizonti.forumtion.net 
 8 
avatar
ami11/10/2009Tue Nov 10, 2009 2:55 pm0    
 9 
avatar
endri11/10/2009Tue Nov 10, 2009 12:01 pm1    
 10 
PrInCi
PrInCijam shum humorist gjithmon sipas ambjentit qe me rrethonit 02/10/2009Thu Nov 05, 2009 4:05 am0   http://www.vloraweb.com 
 11 
Starlight
Starlight24/10/2009Wed Nov 04, 2009 4:53 am61    
 12 
Mr International
Mr International08/10/2009Mon Nov 02, 2009 1:55 pm17    
 13 
Red_devil_@
Red_devil_@02/10/2009Fri Oct 23, 2009 11:09 am13    
 14 
myself
myself11/10/2009Wed Oct 21, 2009 4:12 am16    
 15 
avatar
Bambolina12/10/2009Mon Oct 19, 2009 7:37 am5    
 16 
avatar
LOLITA11/10/2009Thu Oct 15, 2009 7:14 am0    
 17 
avatar
the killer12/10/2009Tue Oct 13, 2009 11:09 am0    
 18 
avatar
agim pushka12/10/2009Mon Oct 12, 2009 10:40 am0    
 19 
avatar
ANGELO BELLO12/10/2009Mon Oct 12, 2009 7:31 am0    
 20 
ani
ani11/10/2009Mon Oct 12, 2009 6:51 am3    
 21 
avatar
jasha11/10/2009Mon Oct 12, 2009 4:47 am0    
 22 
avatar
first lady01/10/2009Sun Oct 11, 2009 3:41 pm0    
 23 
avatar
CaJa11/10/2009Sun Oct 11, 2009 1:27 pm0    
 24 
avatar
cun blloku11/10/2009Sun Oct 11, 2009 9:35 am0    
 25 
avatar
klod08/10/2009Fri Oct 09, 2009 2:51 pm0    
 26 
avatar
Bolo08/10/2009Thu Oct 08, 2009 2:33 pm0    
 27 
avatar
sara05/10/2009Mon Oct 05, 2009 5:35 am0    
 28 
avatar
AkrepjaPartia Qesh04/10/2009Sun Oct 04, 2009 8:12 am0    
 29 
avatar
albanian_dreams02/10/2009Fri Oct 02, 2009 9:59 am0    
 30 
avatar
Diti01/10/2009Fri Oct 02, 2009 4:45 am0    
 31 
avatar
Blomster01/10/2009Fri Oct 02, 2009 4:39 am1    
 32 
avatar
rightbought07/06/2014Asnjëherë0    
 33 
avatar
piktorja02/10/2009Asnjëherë0    
 34 
avatar
Dj-Tiesto07/10/2009Asnjëherë0    
 35 
avatar
lepulusja pg12/10/2009Asnjëherë0    
 36 
avatar
sweety25/10/2009Asnjëherë0    
 37 
avatar
boksieri_killeri31/10/2009Asnjëherë0    
 38 
avatar
Ciu_test01/06/2010Asnjëherë0    
 39 
avatar
ardis03/01/2011Asnjëherë0    
 40 
klejda
klejda13/10/2009unknown8   http://www.riniashqipetare.net