Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorJoin dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
Network
Networkhic asigjo10/09/2009Thu Jun 03, 2010 3:25 pm174   http://www.riniashqipetare.net 
 2 
Universal
Universalhic asigjo10/09/2009Wed Jun 11, 2014 2:43 am166   http://embelsira.forumsq.net 
 3 
candy
candyshakatore e modhe jom 01/10/2009Wed Nov 18, 2009 2:22 am108   http://www.horizonti.forumtion.net 
 4 
Starlight
Starlight24/10/2009Wed Nov 04, 2009 4:53 am61    
 5 
avatar
Anitabej humor ,kur eshte momenti dhe koha ,dhe jam homorite vetem me shoqorin e afert01/10/2009Fri Nov 27, 2009 7:57 am42    
 6 
Mr International
Mr International08/10/2009Mon Nov 02, 2009 1:55 pm17    
 7 
myself
myself11/10/2009Wed Oct 21, 2009 4:12 am16    
 8 
Red_devil_@
Red_devil_@02/10/2009Fri Oct 23, 2009 11:09 am13    
 9 
klejda
klejda13/10/2009unknown8   http://www.riniashqipetare.net 
 10 
avatar
Bambolina12/10/2009Mon Oct 19, 2009 7:37 am5    
 11 
ani
ani11/10/2009Mon Oct 12, 2009 6:51 am3    
 12 
avatar
endri11/10/2009Tue Nov 10, 2009 12:01 pm1    
 13 
avatar
Blomster01/10/2009Fri Oct 02, 2009 4:39 am1    
 14 
avatar
ABC12/03/2011Sat Mar 12, 2011 8:58 am0    
 15 
avatar
shejtoni01/06/2010Mon Jun 21, 2010 12:14 pm0    
 16 
avatar
roberta07/10/2009Fri Jan 15, 2010 2:42 pm0    
 17 
PrInCi
PrInCijam shum humorist gjithmon sipas ambjentit qe me rrethonit 02/10/2009Thu Nov 05, 2009 4:05 am0   http://www.vloraweb.com 
 18 
avatar
ami11/10/2009Tue Nov 10, 2009 2:55 pm0    
 19 
avatar
LOLITA11/10/2009Thu Oct 15, 2009 7:14 am0    
 20 
avatar
the killer12/10/2009Tue Oct 13, 2009 11:09 am0