Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 30
Location : Tirane

Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer Empty
MesazhTitulli: Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer   Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer Icon_minitimeTue Nov 10, 2009 10:04 am

Autoshkolla '' LAZE '', porta qe te con drejt suksesit te pervetesimit te
njohurive te plota teorike dhe praktike mbi drejtimin e
mjetit...Nder te paktat ne vend qe siguron ambiente
bashkohore...Klasa e mesimdhenies
eshte e kompletuar me kompjutera dhe programi mesimor jepet me video.
Adresa : 21-Dhjetori , Perball HOTEL MONDIAL-it ,, tek shtypshkronja TOENA
LULI MUÇOLLARi Numër celulari:
+355 68 20 81 321,ju falenderojme nqs jeni te interesuar:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://embelsira.forumsq.net
 
Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona Administrative :: Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime-
Kërce tek: