Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cmendim keni per kte forum???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Cmendim keni per kte forum???   Fri Oct 02, 2009 4:21 am

Po jap une mendimin tim e para meqe hapa kte teme. Ky forum me duket teper i bukur dhe shume argetues...Me kalimin e kohes do mund te marim dhe shume info...Duke e bere kte forum te gradave sa me te larta...Sa bukur kam fol ee?? cyclops
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Sun Oct 04, 2009 3:57 pm

Urime per Nismen E temes ,

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Thu Oct 08, 2009 2:23 am

flm Network lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Thu Oct 08, 2009 2:27 am

Asgje Candy .. Une Dua Qe Forumi Te Pelqehet Nga Ju Dhe Nga Te Gjithe Userat E Tjere
Uroj Qe Tju Pelqeje

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Thu Oct 08, 2009 11:35 am

forum i bukur, po kam nje pyetje... si jan rregullat te gjuhes ?? vetem shqip? apo mundet dhe anglisht pershembull? apo varet nga tema e forumit ?

se si pershembul ke barcaletat, ka ca barcaleta qe skan kuptim ne gju tjeter perveq ne gjuhen origjinal te barcaletes ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Thu Oct 08, 2009 1:20 pm

Flm per Mendimin Ndaj Forumit


Persa i perket Gjuheve ne forum ,dihet qe duhet te postojm vetem shqip
Pastaj varet se sa kuptojn anetaret e forumit Gjuhen qe doni te perdorni Me Barsalete
Hapni nje teme tek e cila ti mund te vendosesh barsalete ne gjuhe te ndryshme ,persa i perket barsalete Shqip Duhet te Hapni Tem Tjeter Besoj Se Me Kupton

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
ani

avatar

Numri i postimeve : 3
Pikè : 3
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009
Age : 27
Location : elbasan albania

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Sun Oct 11, 2009 11:31 am

ehh
forum me seder me duket lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Sun Oct 11, 2009 2:22 pm

Mire Se Erdhe Ani Shpresoj Tju Pelqeje Furumi Yne

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Mon Oct 12, 2009 1:17 am

Eshte nje forum i kendeshem dhe serioz ama...Doja te theksoja qe cdo informacion qe nxirrni te jete i sakte dhe i qarte


Qendrim te kendshem dhe gjithashtu nje kohe te bukur ktu ne forum Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Mon Oct 12, 2009 4:03 am

Ne mundohemi te jemi Sa me serioze ne Postimet Tone
Nese Gjeni ndonje gabim apo ndonje perseritje te informacioneve tona
Ju Lutemi na postoni tek Ankesat dhe SygjerimetJu Faleminderit per Mirkuptimin
Stafi I Forumit

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
Starlight

avatar

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Sun Oct 25, 2009 8:11 am

..te them te drejten eshte hera e pare qe behem pjese e nje forumi..dhe me vjen mire qe jam nder userat e fillimit...me pelqen deri tani..por deshira ime eshte qe te jete plot dinamike..ne informacione..replika..debate..gjithcka..keshtu do jete me interesante.. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Sun Oct 25, 2009 8:24 am

Flm Per Pjesmmarrjen ne forum starlight


besoj se do kalosh mire ktu

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   Sun Oct 25, 2009 9:53 am

Me Kalimin E Kohes Do Mundohemi Ta Bejme Me Dinamik Forumin Pasi DO Jete Rrotur Numri I Userva Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per kte forum???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cmendim keni per kte forum???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona Administrative :: Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime-
Kërce tek: