Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje dhe Prezantime

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Sep 10, 2009 10:05 am

Me Rregullimin e Index Do Doje Nga Ju Anetare Te Benit Prezantimin tuaj Flm Per
Mirkuptimin
Ketu Mund te Beni Pershendetjen dhe prezantimin tuaj
Une Jam Klodi Nga Peqini Jetoj Ne Itali etj etj Wink
rradha juaj tani

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Wed Oct 07, 2009 11:02 am

Emrin candy. Jetoj ne Burrel, gjimnaz...E kenaqur me jeten qe bej...Ca te them tjeter...hmmm...kur te me njihni do zbuloni edhe ato te pa zbuluarat per mua Smile


Edituar për herë të fundit nga candy në Thu Oct 08, 2009 10:33 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Wed Oct 07, 2009 11:34 am

Mire Se erdhe Candy Uroj Qe Te Kalosh Mire Midis Nesh

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Oct 08, 2009 3:01 am

Flm Network...Shpresoj dhe besoj qe do ja kalojme mire sebashku Very Happy Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Oct 08, 2009 3:08 am

Kenaqesia eshte e jona

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Oct 08, 2009 10:40 am

Une jam Niti, lindur ne Shkup por nga Kercova, jetoj ne Tirane, rritur ne Amerik, kam mundesi te shtoj dhe ca shtete te tjer per do e lej me kaq... hence emri Mr International Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Oct 08, 2009 11:40 am

Mire Se Erdhe Niti Ne Forum Embelsira Shpresoj Te Kalosh Mire Midis Nesh

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
Red_devil_@

avatar

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Oct 08, 2009 4:55 pm

pershendetje une jam Red_devil_@ e marr jeten si me vjen dhe jam shum misterioz nese do arrini te me njifni jeni vertet shum te sgjuar pasi as une nuk kam arritur te njof veten time
meqe ra fjala qe te di ni dicka per mua (kam shum xhan candy) kaq ju mjafton per tani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Fri Oct 09, 2009 3:46 am

Mire Se Erdhe Red_Devil_@ Ne Forum Embelsira Shpresoj Te Kalosh Mire Midis Nesh

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sun Oct 11, 2009 4:20 am

Mire se erdhet te gjitheve...Urojme tja kaloni sa me mire ktu...Red tkshxh dhe une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
ani

avatar

Numri i postimeve : 3
Pikè : 3
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009
Age : 27
Location : elbasan albania

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sun Oct 11, 2009 11:16 am

pershendetje ; jam ani 18 vjec jatoj ne elbasan uroj tja kalojm sa me bukur ne ket forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ani

avatar

Numri i postimeve : 3
Pikè : 3
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009
Age : 27
Location : elbasan albania

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sun Oct 11, 2009 11:20 am

se harrova mir se ju gjeta . ej a do ket naj ven bosh per mu mer ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Universal

avatar

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 29
Location : Tirane

MesazhTitulli: Hi all   Sun Oct 11, 2009 11:23 am

Pershendetje te tereve forumista kudo qe te ndodheni,uroj qe te jeni mir dhe tja keni kaluar sa me bukur,sa per veten jam nga Saranda dhe jam student ne Tirane, mosha aktuale 21 vjec hobet e mia psikologjia dhe gjithcka qe ka ldihje me te si dhe kompjuteri,per sa i perket karakterit me thone sepse nuk eshte se e mbivleresojme veten qe jam cun i ndjeshem dhe i pershtatshem ne c'do situate dhe me kedo qe te jete,gjithsesi ju falenderoj nga zemra per pjesmarrjen tuaj ne kete forum,dhe te tjerat ja leme kohes!!Desha te beja edhe nje sqarim te vogel per te tere forumistat ne te majte pasi klikoni te portali keni nje tip chati te vogel hecni aty nese doni qe te komunikoni ju faleminderit:)Smile


Edituar për herë të fundit nga Universal në Fri Oct 23, 2009 4:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://embelsira.forumsq.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sun Oct 11, 2009 2:23 pm

Mire se erdhe Ani

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Mon Oct 12, 2009 3:47 am

Mire Se Erdhe Bambolina Stafi I Forumit Te Uron Qendrim Te Kendshem Midis Nesh
Shpresojm Qe Te Kaloni Mire Ne Forumin Tone Ju Faleminderit

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Mon Oct 12, 2009 4:13 am

Bambolina mire se erdhe e dashur...Uroj qe te kalosh sa me bukur ktu dhe pse jo te postosh sa me shume gjera interesante dhe te bukura. Per cdo paqartesi e dashur mund te kontaktosh me stafin...Edhe une tkshxh puc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
myself

avatar

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Tue Oct 13, 2009 4:47 am

pershendetje.jam myself nga tirana,19 vjec(per momentin).studjoj per juridik...pershendes te gjith prindrit e mi kudo si ndodhen.afrimi nga belgjika pershendet agronin nga afganistani... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Tue Oct 13, 2009 10:38 am

Prezantim me te xeletshem skam lexu...nice self:D..Mos harro qe te maresh sa me shume pjese me pergjigje ne tema si dhe te krijosh gjithashtu...Mire se erdhe push push:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
myself

avatar

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Wed Oct 14, 2009 12:19 pm

mirsetegjeta dhe tu shtoft jeta Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 32
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Thu Oct 15, 2009 5:11 am

Mire se erdhe myself

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sat Oct 17, 2009 2:53 am

pershendetje
Jam Anita nga Kosova po me origjine nga Shqiperia .Jam 18 vjeqare dhe studjoj Administrim biznesi .jam vajze me karakter shume te fort ,dhe synoj dhe pretendoje shume ne jete ,jam shume optmiste ,dhe e shikoj jeten me nje rruge shume te mire .jam e shoqerueshme vetem me njerez te cilet i njof ,dhe me nejrez qe e meritojne te flas me ta .

ju pershendes shume ,dhe ju uroj argetim te kendeshme te gjithve ne kete fourum.


Edituar për herë të fundit nga candy në Sat Oct 24, 2009 4:14 am, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : arsye dretjshkrimore. Nga candy)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Mon Oct 19, 2009 5:20 am

Self flm dhe ty gjithashtu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Mon Oct 19, 2009 5:23 am

Anita mire se erdhe midis nesh e dashur...Qendrim te kendshem:D...flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Starlight

avatar

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sat Oct 24, 2009 1:51 am

Pershendetje..jam Starlight.. Mjafton vetem kaq si prezantim..??
..shpresoj te kemi kohe qe te njihemi se bashku..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Sat Oct 24, 2009 4:16 am

Starlight mire se erdhe midis nesh...Qendrim te kendshem ketu ne forum...Stafi i forumit ju fton te merrni sa me shume pjese me pergjigje si dhe shtimin e informacioneve ne te. Do doja t'ju kerkoja dicka qe te paraqiteshit me foto ju lutem... Flm per mirekuptimin... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje dhe Prezantime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona Administrative :: Prezantohuni & Foto-
Kërce tek: