Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 3:19 pm

124 milion euro do ndertoja lagjen ne shqiperi ku jetoj se qeveria se ve doren Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:17 am

po prgj une mgjs tema eshte vene ne vendin e gabum...do leja 1 amanet kujdes nga kafshet e mbipopulluar ne qytet Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:29 am

Mos U Merzit per temen e kam zhvendosur tek Jeta Rreth nesh besoj se nuk do merzitesh

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 4:04 am

Jo jo se e vura re Network je i papam Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 4:21 am

hahahahahahah ok

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 4:50 am

nese do kisha nje deshire te vetme do ishte te kisha nja 1000 deshira te tjera dhe pastaj ohohoho per qef tim Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mr International

Mr International

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 36
Location : Tirana

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 12:07 pm

edhe une pare, nja disa million euro.. money makes the world go round. = parja ben boten te rretulloet Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 2:27 pm

myself shkruajti:
nese do kisha nje deshire te vetme do ishte te kisha nja 1000 deshira te tjera dhe pastaj ohohoho per qef tim Very Happy

une do shtoja dhe 1000 tjera dhe i kisha tamom Smile

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 1:28 am

Mr International...Pse te gjithe e kane mendjen te paraja...Ka gjoja me te rendesishme mendoj une me te rendesishme se parate si deshire te fundit papapapap sa bukur kam fol rabbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:16 am

Candy Por eshte ajo fjala mi Para por askush se ka mendjen te leku gjithmone por o pjese e jetes

Deshira ime do ishte te futemi ne europe Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 30
Location : Tirane

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 1:08 am

Gjeja qe do te doja ne keto momente,do te ishte shendeti,dhe per kete falenderoj zotin qe te me ler keshtu si jam,sepse qe te gjitha te tjerat duke nisur qe nga paraja e me radhe duke pasur vullnet arrihen,sepse ska pune pa lodhje,uroj te jem i qarte:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://embelsira.forumsq.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:38 am

Kur zemra arrin cakun e vet , nga ai cak kan me arrite edhe njemije caqesh tjera. besoj se me keni kuptu se qka kam dashte per te thene.

kur e arrin nje deshir apo enderr besoj se te gjith kemi me qene te kenaqur ,mirpo pas asaj kan me rrjedhe edhe shume deshira tjera
po te me plotesohet nje deshir do te doja te ikesha nga ky vende te nderoja ambient ,seps e jam merzitur ,mipo e di se prap si ky vende nuk ka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 11:44 am

Ka lezet kur flet universali mo vlla...Ju tjetret lek lek ooooooooooouuuuuuuuu ca i doni amon???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 1:26 pm

PSE more ka lezet kur flet Universali , po ne te tjerte nuk jemi vetem per lek ,po flas per vete ,jeta nuk eshte vetem lek shoqe ,keshtu mendoj une dhe shumica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:21 pm

Anita ishte shaka e dashur...E pashe dhe prgj tuaj edhe sinqerisht me pelqur...Respekte Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:33 pm

..nese do kisha vetem nje deshire..se di..e veshtire te thuash vetem nje..por di te them se ne te nuk do perfshiheshin parate..ndoshta do kerkoja realizimin e planeve te mija..arritjen e synimeve..objektivave qe i kam vene vetes..por..prap ndodhem ne dileme per fatin e njerezve qe dua..edhe ja ku fillon nje lufte mes deshirave..edhe perfundoj duke then...: me mire te mos isha futur ne kete teme..!!

(shaka)..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?   nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Shkenca :: Jeta Rreth Nesh-
Kërce tek: