Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje dhe Prezantime

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:00 am

Falmnderit Candy qe me mirpret ,te falnderoj dhe njehohesisht te uroj edhe ty qendrim te kendeshme qe argetim .
qdo te mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:03 am

My self ,shume interesant kjo puna e pershendetje ,do doja te te beja nje pyetje dhe pres nje pergjigje shok.
Kend e konsideron ti si prind?
flm per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:21 am

Anita ju lutem pershtatuni me temat dhe bejeni ato ne vendet e caktuara...Flm e dashur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:32 am

ne rregull Candy ,herave tjera do te bej me shume kujdes ,flm per verejte

qdo te mire shoqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 2:45 pm

..Faleminderit Candy..me gjithe deshire do e plotesoja kerkesen tende.....nese do dija si ta vendosja foton..nese dikush me ndihmon...do ia dija per faleminderit.. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:53 am

Mire se erdhe ne forumin tone

Per te vendosur foto shko tek profili yt dhe kliko tek ikona personale aty mund te vendosesh foton tende

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 8:06 am

..Faleminderit..te na falni per kete lloj padije.. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 8:28 am

asgje lal ja e mesove ashkush ska lind i ditur Smile

Mier se erdhe ne forum

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 9:58 am

Je Mire Fare Mos E Vrit Mendjen...Njeriu Lind Per Te Mesuar Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Sponsored content
Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe Prezantime   Pershendetje dhe Prezantime - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje dhe Prezantime
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona Administrative :: Prezantohuni & Foto-
Kërce tek: