Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:42 am

Per mendimin tim e vetmja rrym qe nuk do zhduket kurr dhe qe do jete maja e gjith rrymave muzikore eshte vetem RROCK dhe derivatet e tij (metal , alternativ, balada etj) psh mund te zhduket nji realizim si kjo ketu
https://www.youtube.com/watch?v=1lljBSQdlvY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:47 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:55 am

Hmmmm...Pajtohem me mendimin tend...Nga vete tingujt e muzikes rock qe jane alegro gjithmone...Alegria nuk vdes Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 10:47 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 10:50 am

per gjith adhuruesit e rrock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 10:59 am

i like metallica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:06 am

Metallica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:47 am

Metallica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:47 am

muzika rock nuk vdes kurreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehttps://www.youtube.com/watch?v=L6ViM8tKG1Q&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:49 am

kjo eshte e papare myself
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:52 am

myself shkruajti:
muzika rock nuk vdes kurreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehttps://www.youtube.com/watch?v=L6ViM8tKG1Q&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:52 am

Me vjen keq qe jam kunder ose me sakte nuk e pelqej shume Rock Music

Preferoj Hause07 Smile

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 4:56 am

ca i pelqeni muzikes house mer amon...ajo eshte vetem per tu kercy pa per tu degju...boh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BambolinaNumri i postimeve : 5
Pikè : 7
Reputacioni juaj : 0
Join date : 12/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 6:25 am

Edhe une jam me mendimin a red dhe self . Si domos ajo kenga angel eshte e papare . Flm red qe ma dhe kenaqesine qe ta degjoja sot.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 7:35 am

te luteme bamboline
eshte kenaqesi per mua te te dhuroj ty klenaqesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 9:37 am

shiiiii rediiii...ore e postova une kengen angels ktuuuuu Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 12:26 pm

Mua rocku me pershtatet me tipin...se jam tip alegro...ca krahasimi kam bo rabbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 2:09 pm

Se Kom Qejf Hic Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 11:57 am

o do vdes une per krahasimin qe ka bo candyyyyy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?   Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Muzike/Radio :: Muzika Ne Pergjithesi-
Kërce tek: