Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Foto te njerezve te famshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Foto te njerezve te famshem   Mon Oct 12, 2009 10:45 ampamila anderson pa makeup a si i thuet ne shqip..
No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Mon Oct 12, 2009 10:54 amrenee zellweger No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Network
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Mon Oct 12, 2009 11:57 am

me te dal ne enderr pamela ,zgjohesh e nuk te merr gjumi me Very Happy

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.riniashqipetare.net
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Mon Oct 12, 2009 1:12 pm

e vertet, duket sikur ka dal prej nej filmi horor Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Tue Oct 13, 2009 11:54 am

Pamela me boni me ik me vrap...do zoti nk boj aksident:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Tue Oct 13, 2009 11:59 am

ma mire ti heq keto foto qe mos ikish nga kompjuteri ti dhe te tjerit candy .. po iket me ke do fol ? Very Happy Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
candy
Admin
avatar

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 24
Location : Ku te me teket

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Tue Oct 13, 2009 12:03 pm

hhahahahahah...Jo jo se ke heq halle me i gjet Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.horizonti.forumtion.net
Mr International

avatar

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 35
Location : Tirana

MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   Tue Oct 13, 2009 12:06 pm

hehehee, ama ej , shum katastrof duken , sa i pash perseri tani fotot dhe mu dridh krejt shpina lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto te njerezve te famshem   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Foto te njerezve te famshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: