Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 a ju pelqejne filmat horror?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 5:02 am

nese ju pelqejne filmat horror mund te thoni cili ju pelqen me shume dhe pse...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:15 am

Mua me pelqejne filmat horror...I shoh pa mu dridh syri ic...Doja me tregu qe jam trime e skam frike rabbit rabbit rabbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:19 am

Atehere une jam adhurues i filmave Horror
me pelqejn disa filma si: Kantina ,Gjeja,Koleksionisti i syve, Koleksionisti i kockave, etj etj Jane shume Edhe Thriller nuk jan te keqij por ata me fantazi se kam qejf hic

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes a ju pelqejne filmat horror? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 12:22 pm

une po e le no comment se me fillu une nga lista e horrorit i bie me mos maru me Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 5:10 am

Futja re se del dhe fundi Smile

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes a ju pelqejne filmat horror? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 3:14 pm

..i pelqej tmerresisht shume..

ehh..kam nje liste te gjate filmash horror..por..e keni pare "The house of wax" ( Shtepija e Dyllit )..te le mbresa te thella..ua rekomandoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 2:45 am

Jan shume edhe shtepia e dyllit e kam pare nuk eshte i keq

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes a ju pelqejne filmat horror? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Sponsored content
a ju pelqejne filmat horror? Empty
MesazhTitulli: Re: a ju pelqejne filmat horror?   a ju pelqejne filmat horror? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
a ju pelqejne filmat horror?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Koha E Lire&Shoqeria :: Kinamatografia-
Kërce tek: