Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfar po degjoni ne keto momente

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:46 am


_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfar po degjoni ne keto momente 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:42 am

per momentin po ndegjoj kenget me te perferuara te mia si : byeonce ''halo''dhe ''if i were a boy'' dhe leona luwis''beter in love'' rrufeja''edhe bon edhe sbon'' dhe ''edhe nje loje'',dhe kastro zizo ''gjnkalla, ka edhe tjera po sdo ti ze kjo faqe.per momentin po i ndegjoj keto nje pas nje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:35 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:37 pm

..anita..per kenget e huaja..qenkemi pothuajse ne te njejten shije..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 3:20 pm

Evanseance Immortal love this song Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 3:29 pm

Elvana Gjata

Hitech

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfar po degjoni ne keto momente 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 3:12 am

Mall Rovena Stefa Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 4:10 am

me vjen shume mire pra starlight ,ndihem shume mire kur dikush ka shije te njejte me mua , vertete jane shume kenge te bukura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 7:59 am

Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 1:03 pm

https://www.youtube.com/watch?v=hfDwbIcsgI0 ju pershendes te gjitheve me kete kenge..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 1:53 am

te falnderoj starlight per pershendetje ,dhe shume falemnderit per kengen e bukur qe na dhurove ne kete mengjes,me te vertte ish nje kenge e mrekullushme ,saqe me nje here ia kam leshu zerin ne maksimum edhe kam vallzu,sidomos refreni ish i qmendshem ,me pelqejne shume keto muzika.
thankyou
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 9:31 am

..asgje.. Very Happy Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 3:19 pm

Kongen e Shkumbinit Very Happy

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfar po degjoni ne keto momente 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 11:39 am

https://www.youtube.com/watch?v=hlYtgtRugFs

..truly,madly,deeply..cascada..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Cfar po degjoni ne keto momente Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar po degjoni ne keto momente   Cfar po degjoni ne keto momente Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 4:42 pm