Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete? Empty
MesazhTitulli: C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete?   C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete? Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 2:27 am

Me e rendesishmaj per mua ne rrugtimin per jete te mire eshte ,te kam lumturi,te kem ate qe kam synuar gjithmon e ne jete,te jem ajo qe kam deshiruar gjithmone te jem ,edhe te kem ate qe me takon.Do te perballem me gjithcka qe me del perpara edhe do ta sfidoje gjdo gje ,vetm qe te arritj ato qe jane me te rendesishme per mua ne kete jete;lumturia,suksesi,dhe mireqenja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 30
Location : Tirane

C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete? Empty
MesazhTitulli: Re: C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete?   C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete? Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 6:01 am

Per mendimin tim me e rendesishme ne jete kur behet fjale per nje rruge relativisht te gjate,e cila varet nga rrethanat dhe ambjenti ku jetojme,sipas mendimit tim eshte arritja e objektivave te mia,duke zoteruar potencjal mendimi,potnecjal fizik,ne shebrim te vetvetes duke ju bere ball me sukese durim,dhe besim ne forcat e tua sfidave qe na servir rruga e gjate e jetes,sic e dime kemi edhe deshtime ne jete por e rendesishme eshte qe te kemi durim,sepse sado e veshtire qe te jete nje gje e ka edhe ajo zgjidhjen e vete,gjithsesi desha qe te falenderoja anita per kete teme kaq te rendesishme qe ka hapur,hecni pra forumista jepni edhe ju mendimet tuaja:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://embelsira.forumsq.net
 
C'fare eshte per ju me e rendesishmja ne jete?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona Administrative :: Prezantohuni & Foto-
Kërce tek: