Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje dhe urime Ditlindjesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 30
Location : Tirane

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 1:21 am

Desha te uroja kushuriren time qe ne dt 23 kishte ditelindjen i uroj te behet edhe 100 vjece dhe me jete te lumtur te kam shum xhan yllo puc:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://embelsira.forumsq.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 12:06 pm

Nje pershendetje te vecante per yvin tim (Romin) qe ka fitu nje provim per studime ne Usa...Do zoti me ndjek dhe mua ai fat... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 12:45 pm

...klejda..edhe 100 vite te tjera..te uroj shume fat ne jete.. jocolor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeThu Oct 29, 2009 3:17 pm

edhe 100 lal

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Pershendetje dhe urime Ditlindjesh 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 10:03 am

..Babi im ka ditelindjen sot..ben 45..edhe 100 vjet ba..te kam shume xhan..je idhulli im..perpiqem qe gjithnje ne gjithcka qe un bej..te bej ty te ndihesh krenar per mua..te dua ba..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 4:43 pm

edhe 100 babit lal

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Pershendetje dhe urime Ditlindjesh 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 5:33 am

..faleminderit..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 11:08 am

edhe 100 star Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 3:36 pm

xsh te gjithve

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Pershendetje dhe urime Ditlindjesh 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 30
Location : Tirane

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 12:55 am

uROJ PJESTAREN E KETIJ FORUMI NJEKOHESISHT EDHE KUSHURIREN TIME QE E KAM ZEMER AKREPJA U BEFSH EDHE 100 VJECE LUMTURIA DASHURIA DHE FATI TE NDJEKTE NE CDO HAP TE JETES SE E MERITON,TE DUA SHUME ZEMER,VLLAI TEND:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://embelsira.forumsq.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 7:37 am

u boft 200 vjece lal

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Pershendetje dhe urime Ditlindjesh 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Sponsored content
Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh   Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje dhe urime Ditlindjesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: urime dhe pershendetje-
Kërce tek: