Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 nese mundet dikush me e kuptu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:50 am

Mundesia e mundesive ,mundesohet sipas mundesive te mundesuara te mundesis se mundesimit dhe kuptimit te kuptuar ,kuptimplote te plotekuptueshmerise....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 1:19 am

hihihihihihiihhih une e kuptovaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 33
Location : italy

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:52 am

ska kuptim

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes nese mundet dikush me e kuptu 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 5:23 am

POOOO ka kuptim ,edhe ate bile me shume se shume sende tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 5:24 am

Candy ,e di se e ki kuptu ,se je e menqur ,dhe paske logjik..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 10:09 am

Flm Anita...Po di sh kshu te tilla une Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 10:36 am

...e kuptoj..e kuptoj..por se marr vesh..!! scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 10:39 am

mundohuni te kuptoni kete: Arsyeja e mosarsyes qe i behet arsyes sime ma dobeson aq shume arsyen sa me arsye vajtoj per bukurine tende..e ka then Don Kishoti..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 12:10 pm

Per ke bukuri e ke fjalen ti??? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 1:22 pm

Starlight e mbaj kete thenje ne mend qe nga klasa e 11 ,edhe me kujtohet shume mire kjo thenje ..

bravo ke shkru diqka shume te mire dhe domethenese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 3:17 pm

..Candy ia ka then Don Kishoti Dylqinjes..kur ta kesh lexuar vepren sepse do te duhet ne shkolle do e kuptosh qe vetem me bukurine e saj nuk kishte lidhje kjo thenie..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 12:42 pm

..Dashuria na ndjek kur i shmangemi dhe na shmanget kur e ndjekim..lendojme ata qe na ndjekin dhe ndjekim ata qe na lendojne..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 1:46 am

Starlight na qmende me keto aforizma, na cmende me keto fjale te mahniteshme ,bravo ,shume me pelqenj njerzit qe lexoje ,sepse e tille jam edhe vet.

ju falnderoj se keni marre pjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 9:33 am

..anita..sinqerisht..do me besh te skuqem.. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 4:54 am

hahhhahahh Starlight po u skuqshe shume shpejt ti a ,qenke tip i marrshem hahaahh,po beja shaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:23 am

..ahah..edhe un shaka po beja.. Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:25 am

ahhahah ,ani bash mire,u shkrim tu kesh .

te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:27 am

..flm anita..te pershendes dhe une..
https://www.youtube.com/watch?v=fZUs5ltgqZI Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:38 am

oohhh ,nje keng shume e bukur starlight,ma ke ndreq mesin e dites ,qdo here po poston kenget qe une i dua me se shumti .

falmnderit .
a woman's heart is filled with pasion,a woman's heart is filled with lust,if you dont't belive thas these things happen , kjo pjes me pelqej shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 5:59 am

..mua me pelqen shume e gjitha..

..give me your night..and i will show you my passion..give me your lust..and i will drink you dry..give me your dreams..and i will show you a lover..give me your heart and i will hold you close and i will love you 'till dhe day i die..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 6:48 am

is true ,the whole song is great
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
nese mundet dikush me e kuptu Empty
MesazhTitulli: Re: nese mundet dikush me e kuptu   nese mundet dikush me e kuptu Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
nese mundet dikush me e kuptu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Humor & Barsaleta-
Kërce tek: