Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Zona Administrative

 
Asnjë mesazh i ri

Prezantohuni & Foto

Perpara se te shkruani  ne kete forum ju lutem prezantohuni .
Por keni dhe mundesi te veni foton tuaj.

Moderatorët: Webmaster, Moderatore, Staff, Admin
236Sun Oct 25, 2009 9:58 am
candy Pershendetje dhe Prezantime
Asnjë mesazh i ri

Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime


Cdo kerkese dhe cdo ankese mund te behet ne kete teme.
Njoftime te ndyshme per forumin. Ketu mund te jepni dhe mendimet e juaja per forumin.

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
316Tue Nov 10, 2009 10:04 am
Universal Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer

Kultura Kombetare & Kulturore

 
Asnjë mesazh i ri

Letersia &Poezia

Shkrijeni Talentin Tuaj :)
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
836Thu Jun 03, 2010 1:42 am
Universal Po japim ketu varjantet e Tezave te provimit te Matures per vitin 2010 ne lenden Letersi:
Asnjë mesazh i ri

Gjuhesia

Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
13Mon Oct 26, 2009 4:10 pm
Universal Rregullat statistikor dhe morfologjik te gjuhes Shqipe
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqipetare

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!


Moderator: Moderatore
311Mon Oct 26, 2009 12:00 pm
Anita historia e hidhur e dy vendeve tashme te pavarura ,Kosova-Shqiperi
Asnjë mesazh i ri

Historia Boterore

Historia Boterore
Moderator: Moderatore
12Wed Oct 07, 2009 7:52 am
Universal Ngjarjet që kanë ndryshuar rrjedhën e luftës dhe paqes.

Shkenca

 
Asnjë mesazh i ri

Teologjia

 
Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
543Mon Oct 26, 2009 9:17 am
Starlight A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?
Asnjë mesazh i ri

Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
38Thu Oct 08, 2009 3:07 am
Network Te Rejat E Fundit Te Shkences ?
Asnjë mesazh i ri

Trupi dhe Shendeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet
Moderator: Moderatore
718Tue Jun 01, 2010 11:11 am
Universal Disa Keshilla te shkurtera mbi shendetin
Asnjë mesazh i ri

Jeta Rreth Nesh

Flora dhe fauna, dukuritë më interesante të natyrës.
Moderator: Moderatore
446Tue Nov 03, 2009 3:20 pm
Network Cfar po degjoni ne keto momente

Fizike&Matematike

 
.Asnjë mesazh i ri

Fizike&Matematike

Ketu po jap disa gjera dhe materjale shume interesante per dy shkenca sic jane Fizika dhe Matematika!!
126Sun Nov 01, 2009 4:11 am
Universal Alienet egzistojne por Nasa i mban sekret

Koha E Lire&Shoqeria

 
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

uh se mos e harrojme se ............ :P
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
845Wed Oct 28, 2009 6:20 am
Starlight A ekziston dashuria ashtu si njerzit mendojne dhe ndjehen?
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina/receta Gatimi

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
113Mon Oct 26, 2009 10:20 am
klejda Guzhina Tradicioanle Shqipetare
Asnjë mesazh i ri

Kinamatografia

Kinema ,filma, personazhe dhe gjithcka nga bota e kinematografise 
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
28Mon Oct 26, 2009 2:45 am
Network a ju pelqejne filmat horror?
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

nga me te larmishmet he
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
811Mon Oct 26, 2009 1:52 pm
klejda Kurizitete te ndryshme
Asnjë mesazh i ri

Planeti im

Per te gjithe ata qe duan te jetojne aventura, zbulojne mistere, te shuajne kuriozitete e te mesojne me shume.
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
14Sun Oct 25, 2009 12:39 pm
candy Shkencetaret zbulojne planetin me te ngjashem me Token
Asnjë mesazh i ri

Problemet Shoqerore

per problemet e ndryshme shoqerore hyni ketu

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
12Wed Oct 14, 2009 9:58 am
Universal Problemet Shoqerore

Zona E Argetimit

 
Asnjë mesazh i ri

Humor & Barsaleta

Humori te shton jeten
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
642Thu Jun 03, 2010 2:42 pm
Network Disa barcoleta me Bjonde
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme

Hec e bojm ca Thashetheme :)
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
1042Wed Jun 02, 2010 12:07 pm
Universal Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit
Asnjë mesazh i ri

Kendi i femijeve

Hajdeni kalamaja tek përrallat dhe vjershat vetëm për juve!
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
11Sun Oct 11, 2009 7:54 am
Universal Vjersha dhe Tregime per Femije
Asnjë mesazh i ri

Gjeagjeza/lojra

gjegjeza eshte gjithnje pjese e jona lojrat po  ashtu

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
11Sun Oct 11, 2009 8:17 am
Universal Argetohuni me gjegjeza dhe disa lojra logjike
Asnjë mesazh i ri

urime dhe pershendetje

Urime dhe pershendetje per ditelindje martesa fejesa
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
111Sat Nov 07, 2009 7:37 am
Network Pershendetje dhe urime Ditlindjesh
Asnjë mesazh i ri

Chit-Chat

Ketu mund te beni chat me njeri -tjetrin.
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
677Wed Nov 04, 2009 6:58 am
Network Nje Pershendetje Kur Hyni Dhe Kur Dilni Nga Forumi?
Asnjë mesazh i ri

Horoskop

Ketu mendoj te fusim disa te dhena per horoskopin shenjat perkatese si edhe per parashikimin per vitin 2009!!
28Tue Jun 01, 2010 7:33 am
Universal Horoskopi per muajin Maj 2010

Muzike/Radio

 
Asnjë mesazh i ri

Muzike Shqiptare

 vetem per kengetaret shqiptare
muzika jone ka qene perhere e njohur e do jete  e tille

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
311Tue Nov 17, 2009 4:50 am
Universal Ketu po jap disa tekste kengesh te njohura ne tregun tone Shqiptar
Asnjë mesazh i ri

Muzika neper Bote

Muzike e Huaj
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
11Tue Nov 17, 2009 4:34 am
Universal Disa informacione lidhur me muziken neper bote:)
Asnjë mesazh i ri

Muzika Ne Pergjithesi

Llojet e Muzikes Ne Pergjithesi
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
119Tue Oct 20, 2009 11:57 am
myself Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?

Foto&Art

 
Asnjë mesazh i ri

Foto Te Ndryshme

ketu mund te vimi pamje nga me te ndyshme , jo ato pikantet fare

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
00
Asnjë mesazh i ri

Pamje

Pamje Nga Vende Te Ndryshme
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
00

Zona e Nxehte

 
Asnjë mesazh i ri

Eros

Une ti ai ajo jemi veshur me Pelice Hajm Buke Sallam Salcice :P
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
11Sat Oct 24, 2009 2:25 pm
Universal Pyetje erotike
Asnjë mesazh i ri

Seksualiteti

Gjitheçka rreth seksualitetit
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
12Fri Oct 09, 2009 11:09 am
Universal Po jap disa te dhena duke u munduar qe tju sjell edhe keshilla te vleshme flm!!

Sporti

 
Asnjë mesazh i ri

Sporti Shqipetar

Nga Bota e Sportit Shqipetar
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
14Thu Oct 08, 2009 2:30 pm
Network Kombetarja shqiptare
Asnjë mesazh i ri

Sporti Boteror

Nga Sporti Boteror
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
11Thu Oct 08, 2009 4:18 pm
Red_devil_@ Fanatiket e juves (GREAT LADY is back)

Arkivi

 
Asnjë mesazh i ri

Zona admin

Vetem per admin e moderatoret.

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
00

Komanda Script

 
Asnjë mesazh i ri

Script Shqip

Ketu Mund te Gjeni Komanda Shqip Script
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
38Tue Nov 17, 2009 5:19 am
Universal Komanda ROOT,IRCOP,SUPER-ADMIN,NETADMI,AMDIN,OPER.
Universal & Network Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 581 artikuj
Forumi ka 42 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri sakscobi
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 32 më Mon Sep 20, 2021 5:52 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Staff ][ Webmaster ][ Moderatore ][ Admin ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur