Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa barcoleta me Bjonde


Humor & Barsaleta5Universal2959Thu Jun 03, 2010 2:42 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit


Thashetheme1Universal2278Wed Jun 02, 2010 12:07 pm
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Thashethemet e fundit nga Big Brotheri


Thashetheme3Universal2561Wed Jun 02, 2010 11:45 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa Keshilla te shkurtera mbi shendetin


Trupi dhe Shendeti3Universal3960Tue Jun 01, 2010 11:11 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Horoskopi per muajin Maj 2010


Horoskop1Universal2121Tue Jun 01, 2010 7:33 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Komanda ROOT,IRCOP,SUPER-ADMIN,NETADMI,AMDIN,OPER.


Script Shqip5Universal4562Tue Nov 17, 2009 5:19 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  KEtu mund te shkarkoni scriptet qe deshironi


Script Shqip0Universal2090Tue Nov 17, 2009 4:57 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Ketu po jap disa tekste kengesh te njohura ne tregun tone Shqiptar


Muzike Shqiptare0Universal6853Tue Nov 17, 2009 4:50 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa informacione lidhur me muziken neper bote:)


Muzika neper Bote0Universal4063Tue Nov 17, 2009 4:34 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa informacione per te rejate qe kan ndodhur ne muziken tone Shqiptare


Muzike Shqiptare0Universal1530Tue Nov 17, 2009 4:16 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa informacione dhe thashetheme te fundit qe qarkullojne keto kohe


Thashetheme0Universal1908Tue Nov 17, 2009 4:00 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Te dhena per jeten e vipave Shiqptar


Thashetheme3Universal5965Tue Nov 17, 2009 3:54 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Klithmat e mishit te bardhe Thashetheme te verteta


Thashetheme1Universal1097Tue Nov 17, 2009 3:13 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer


Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime0Universal911Tue Nov 10, 2009 10:04 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Kerkoj Mendimin Tuaj


Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime1Universal791Sat Nov 07, 2009 7:42 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pershendetje dhe urime Ditlindjesh


urime dhe pershendetje10Universal3011Sat Nov 07, 2009 7:37 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nje Pershendetje Kur Hyni Dhe Kur Dilni Nga Forumi?


Chit-Chat23Network16027Wed Nov 04, 2009 6:58 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nente shenja te nje Kishe te Shendetshme


Teologjia2Universal867Tue Nov 03, 2009 5:23 pm
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfar po degjoni ne keto momente


Jeta Rreth Nesh16Network1401Tue Nov 03, 2009 3:20 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Muhabet...


Chit-Chat15Network1108Sun Nov 01, 2009 3:35 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Alienet egzistojne por Nasa i mban sekret


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Fizike&Matematike25Universal9203Sun Nov 01, 2009 4:11 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Kujt Doni mi dhon i kafe....


Chit-Chat8Network851Thu Oct 29, 2009 3:26 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  nese mundet dikush me e kuptu


Humor & Barsaleta20Anita1358Wed Oct 28, 2009 6:48 am
Anita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  A ekziston dashuria ashtu si njerzit mendojne dhe ndjehen?


Dashuria6Anita1480Wed Oct 28, 2009 6:20 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  ..histori e vertete..deri ku do shkonit ju per ate qe ndjeni..??


Dashuria0Starlight828Wed Oct 28, 2009 5:55 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Rregullat statistikor dhe morfologjik te gjuhes Shqipe


Gjuhesia2Universal2202Mon Oct 26, 2009 4:10 pm
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Kurizitete te ndryshme


Kuriozitete2Universal2547Mon Oct 26, 2009 1:52 pm
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfare beni kur ju ze gripi ?


Trupi dhe Shendeti2Mr International1112Mon Oct 26, 2009 1:42 pm
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nje Histori Dashurie?


Dashuria9Anita1942Mon Oct 26, 2009 12:13 pm
Anita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  historia e hidhur e dy vendeve tashme te pavarura ,Kosova-Shqiperi


Historia Shqipetare4Anita1010Mon Oct 26, 2009 12:00 pm
Anita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Guzhina Tradicioanle Shqipetare


Kuzhina/receta Gatimi12Network5118Mon Oct 26, 2009 10:20 am
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Si fillim po jap disa te dhena per horskopin sipas muajve te lindjes:


Horoskop5Universal8891Mon Oct 26, 2009 9:41 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?


Teologjia1Network837Mon Oct 26, 2009 9:17 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Historia e Shqipërisë


Historia Shqipetare4Universal1089Mon Oct 26, 2009 9:10 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfar Mendoni per Anetarin siper .....


Chit-Chat9Network797Mon Oct 26, 2009 8:55 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pershendetje te vecant per....


Chit-Chat12Network880Mon Oct 26, 2009 8:51 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Miqesia midis dy personave me sex e ndryshem ose eshte asgje ose eshte dashuri..?!


Dashuria7Starlight1191Mon Oct 26, 2009 8:41 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  a ju pelqejne filmat horror?


Kinamatografia6myself1027Mon Oct 26, 2009 2:45 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfare kuptoni me poshtersi?


Jeta Rreth Nesh8candy904Sun Oct 25, 2009 2:46 pm
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?


Jeta Rreth Nesh15Vizitor1262Sun Oct 25, 2009 2:33 pm
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Shkencetaret zbulojne planetin me te ngjashem me Token


Planeti im3candy1717Sun Oct 25, 2009 12:39 pm
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise.


Kinamatografia0candy636Sun Oct 25, 2009 11:54 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pershendetje dhe Prezantime


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Prezantohuni & Foto33Network2434Sun Oct 25, 2009 9:58 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cmendim keni per kte forum???


Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime12candy1459Sun Oct 25, 2009 9:53 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nje Pytje per Candy?


Chit-Chat4Mr International739Sun Oct 25, 2009 8:10 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pyetje erotike


Eros0Universal3772Sat Oct 24, 2009 2:25 pm
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????


Jeta Rreth Nesh2Universal774Sat Oct 24, 2009 6:41 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Reumatizma, keshillat e mjekeve si duhet ta largojme semundjen


Trupi dhe Shendeti0candy1478Thu Oct 22, 2009 3:46 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Koliti, nga vjen dhe si ta ndaloni


Trupi dhe Shendeti0candy2903Thu Oct 22, 2009 3:43 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo


Kuriozitete0candy777Thu Oct 22, 2009 3:37 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: