Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi Anita

Female
 
Numri i postimeve :
42
 
Pikè :
63
 
Reputacioni juaj :
0
 
Join date :
01/10/2009
 
Job/hobbies :
vojliboll,muzika ,librat ,dhe deti
 
Humor :
bej humor ,kur eshte momenti dhe koha ,dhe jam homorite vetem me shoqorin e afert
 
Anita
avatar
Anita friends
Anita has no friends yet