Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa barcoleta me Bjonde


Humor & Barsaleta5Universal1683Thu Jun 03, 2010 2:42 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit


Thashetheme1Universal1125Wed Jun 02, 2010 12:07 pm
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Thashethemet e fundit nga Big Brotheri


Thashetheme3Universal1273Wed Jun 02, 2010 11:45 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa Keshilla te shkurtera mbi shendetin


Trupi dhe Shendeti3Universal2742Tue Jun 01, 2010 11:11 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Horoskopi per muajin Maj 2010


Horoskop1Universal878Tue Jun 01, 2010 7:33 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Komanda ROOT,IRCOP,SUPER-ADMIN,NETADMI,AMDIN,OPER.


Script Shqip5Universal2353Tue Nov 17, 2009 5:19 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  KEtu mund te shkarkoni scriptet qe deshironi


Script Shqip0Universal692Tue Nov 17, 2009 4:57 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Ketu po jap disa tekste kengesh te njohura ne tregun tone Shqiptar


Muzike Shqiptare0Universal4791Tue Nov 17, 2009 4:50 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa informacione lidhur me muziken neper bote:)


Muzika neper Bote0Universal2814Tue Nov 17, 2009 4:34 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa informacione per te rejate qe kan ndodhur ne muziken tone Shqiptare


Muzike Shqiptare0Universal1100Tue Nov 17, 2009 4:16 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Disa informacione dhe thashetheme te fundit qe qarkullojne keto kohe


Thashetheme0Universal1480Tue Nov 17, 2009 4:00 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Te dhena per jeten e vipave Shiqptar


Thashetheme3Universal5217Tue Nov 17, 2009 3:54 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Klithmat e mishit te bardhe Thashetheme te verteta


Thashetheme1Universal662Tue Nov 17, 2009 3:13 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Njoftime per Autoshkolle,tentoni se nuk do te ngeleni te zhgenjyer


Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime0Universal627Tue Nov 10, 2009 10:04 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Kerkoj Mendimin Tuaj


Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime1Universal498Sat Nov 07, 2009 7:42 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pershendetje dhe urime Ditlindjesh


urime dhe pershendetje10Universal2537Sat Nov 07, 2009 7:37 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nje Pershendetje Kur Hyni Dhe Kur Dilni Nga Forumi?


Chit-Chat23Network5208Wed Nov 04, 2009 6:58 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nente shenja te nje Kishe te Shendetshme


Teologjia2Universal566Tue Nov 03, 2009 5:23 pm
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfar po degjoni ne keto momente


Jeta Rreth Nesh16Network939Tue Nov 03, 2009 3:20 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Muhabet...


Chit-Chat15Network798Sun Nov 01, 2009 3:35 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Alienet egzistojne por Nasa i mban sekret


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Fizike&Matematike25Universal7801Sun Nov 01, 2009 4:11 am
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Kujt Doni mi dhon i kafe....


Chit-Chat8Network513Thu Oct 29, 2009 3:26 pm
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  nese mundet dikush me e kuptu


Humor & Barsaleta20Anita955Wed Oct 28, 2009 6:48 am
Anita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  A ekziston dashuria ashtu si njerzit mendojne dhe ndjehen?


Dashuria6Anita1046Wed Oct 28, 2009 6:20 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  ..histori e vertete..deri ku do shkonit ju per ate qe ndjeni..??


Dashuria0Starlight458Wed Oct 28, 2009 5:55 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Rregullat statistikor dhe morfologjik te gjuhes Shqipe


Gjuhesia2Universal1622Mon Oct 26, 2009 4:10 pm
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Kurizitete te ndryshme


Kuriozitete2Universal2079Mon Oct 26, 2009 1:52 pm
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfare beni kur ju ze gripi ?


Trupi dhe Shendeti2Mr International704Mon Oct 26, 2009 1:42 pm
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nje Histori Dashurie?


Dashuria9Anita1472Mon Oct 26, 2009 12:13 pm
Anita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  historia e hidhur e dy vendeve tashme te pavarura ,Kosova-Shqiperi


Historia Shqipetare4Anita646Mon Oct 26, 2009 12:00 pm
Anita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Guzhina Tradicioanle Shqipetare


Kuzhina/receta Gatimi12Network4724Mon Oct 26, 2009 10:20 am
klejda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Si fillim po jap disa te dhena per horskopin sipas muajve te lindjes:


Horoskop5Universal7845Mon Oct 26, 2009 9:41 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?


Teologjia1Network506Mon Oct 26, 2009 9:17 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Historia e Shqipërisë


Historia Shqipetare4Universal689Mon Oct 26, 2009 9:10 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfar Mendoni per Anetarin siper .....


Chit-Chat9Network464Mon Oct 26, 2009 8:55 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pershendetje te vecant per....


Chit-Chat12Network499Mon Oct 26, 2009 8:51 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Miqesia midis dy personave me sex e ndryshem ose eshte asgje ose eshte dashuri..?!


Dashuria7Starlight779Mon Oct 26, 2009 8:41 am
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  a ju pelqejne filmat horror?


Kinamatografia6myself673Mon Oct 26, 2009 2:45 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cfare kuptoni me poshtersi?


Jeta Rreth Nesh8candy528Sun Oct 25, 2009 2:46 pm
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  nqs do ju plotesohet nje deshire te vetme cfar do te donit, dhe pse?


Jeta Rreth Nesh15Vizitor910Sun Oct 25, 2009 2:33 pm
Starlight Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Shkencetaret zbulojne planetin me te ngjashem me Token


Planeti im3candy1319Sun Oct 25, 2009 12:39 pm
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise.


Kinamatografia0candy352Sun Oct 25, 2009 11:54 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pershendetje dhe Prezantime


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Prezantohuni & Foto33Network1626Sun Oct 25, 2009 9:58 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Cmendim keni per kte forum???


Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime12candy601Sun Oct 25, 2009 9:53 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Nje Pytje per Candy?


Chit-Chat4Mr International407Sun Oct 25, 2009 8:10 am
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Pyetje erotike


Eros0Universal2984Sat Oct 24, 2009 2:25 pm
Universal Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????


Jeta Rreth Nesh2Universal411Sat Oct 24, 2009 6:41 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Reumatizma, keshillat e mjekeve si duhet ta largojme semundjen


Trupi dhe Shendeti0candy1146Thu Oct 22, 2009 3:46 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  Koliti, nga vjen dhe si ta ndaloni


Trupi dhe Shendeti0candy2449Thu Oct 22, 2009 3:43 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - Universal & Network Empty

  75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo


Kuriozitete0candy420Thu Oct 22, 2009 3:37 am
candy Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: