Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kerkoj Mendimin Tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Location : Tirane

Kerkoj Mendimin Tuaj Empty
MesazhTitulli: Kerkoj Mendimin Tuaj   Kerkoj Mendimin Tuaj Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 2:19 am

C'fare mendimi keni per kete forum,me jepni nje mendim o njerez ca te bej sepse shof mosangazhim nga ana tuaj fare,a ta mbyll apo jo dhe arsyen pse,ju lutem do ti pranoja me kenaqesi te madhe,ju faleminderit te gjitheve???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://embelsira.forumsq.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Kerkoj Mendimin Tuaj Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkoj Mendimin Tuaj   Kerkoj Mendimin Tuaj Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 7:42 am

Mendimi im eshte qe te organizohemi me njeri-tjetrin qe te kemi sa me shume info dhe sa me shume anetare ne forum

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Kerkoj Mendimin Tuaj 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
 
Kerkoj Mendimin Tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona Administrative :: Kerkesa,Ankesa,Njoftime&Mendime-
Kërce tek: