Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Empty
MesazhTitulli: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 3:03 am

Sic njofton revista "Bluetooth" Ciljeta na qenka semure. I urojme te shkuara dhe sherim sa me te shpejte Wink Viroza e gripit që po qarkullon këto ditë për shkak të temperaturave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Empty
MesazhTitulli: Re: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 3:56 am

Lene mo se edhe une me grip jam ngrit sot Inshalla ja ngjis ndonjonit ktu ne forum Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Empty
MesazhTitulli: Re: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 1:56 pm

Hey edhe mua Sad mire mire ska gjo...kur ta fut dhe shoqnia ca pret prej te tjereve lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Empty
MesazhTitulli: Re: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:34 pm

hahahaha eh ciljeta e ka ne terezi ne duam naj lek Smile

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Sponsored content
Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Empty
MesazhTitulli: Re: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: