Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 3:16 am

Tashmë asnjë lajm nuk përbën çudi për ata të dy. Mbasi arritën të tërheqin vemendjen e fansave dhe të mediave deri në atë pikë sa prezenca e tyre në faqe gazetash dhe revistash tashmë ishte një domosdoshmëri, duket se ka edhe më. Shqiptarët që jetojnë në Amerikë, në tokën e largët, mesa duket nuk kanë qëndruar indiferentë ndaj programit të famshëm “Big Borther” dhe protagonistëve të tyre. Dhe ata kanë bërë në një farë mënyrë zgjedhjet e tyre duke preferuar më së shumti Adelën dhe Bjordin si individë, për personalitetin e tyre dhe atë çka ata arritën të na përcjellin gjatë bashkëjetesës së tyre në atë shtëpi, por edhe për lidhjen e bukur që krijuan e cila u forcua shumë pasi ata lanë shtëpinë, gjë që në fakt nuk ndodh shpesh. Pas daljes nga shtëpia disa prej fansave të tyre më të zjarrtë, i kanë bërë shpesh oferta çifit për të vizituar Amerikën dhe komunitetet ku jetojnë shqiptarët, duke zgjedhur disa adresa në Face book që kanë emrat e tyre por në fakt nuk ishin të vetë Adelës dhe Bjordit. Vetëm pak ditë më parë, kur ata kanë hapur adresat e vërteta, fansat e largët kanë provuar përsëri t’ju shkruajnë derisa kanë arritur të lidhen dhe të komunikojnë. Fansat duan pa tjetër çiftin në Amerikë që të festojnë së bashku me shqiptarët e tjerë festën e bukur të Vitit të Ri dhe më pas të bëjnë një tur në disa vende. Nëse Adela dhe Bjordi ikin në Amerikë. ata do të kenë mundësi që ta shohin për herë të parë këtë vend si dhe të njihen me një komunitet të tërë shqiptarësh të cilët edhe pse janë larg, mbeten shumë të lidhur me vendin e tyre, por sidomos ata vijojnë të ndjekin edhe me internet programet më të mira të televizioneve shqiptare. Të shohim nëse do të real-izohet ky udhëtim i çifitit duke patur parasysh angazhimin e tyre të përjavshëm tek programi “E diell” i cili do të startojë nesër në drekë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Re: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 4:04 am

Ky eshte cifti me ideal ne shqiperi Very Happy Hallall i qofte Adeles Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Re: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 1:52 pm

Ehe thuaj ca te duash ti...Adela ikona e digitalb Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Re: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:35 pm

lene pra mo reklamistja modhe ajo Smile

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Re: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 11:59 am

Kujt ja priste mendja...heeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Re: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 2:21 am

Nashi cdokush e ka nje mundesi kjo pati ket dhe e shfrytezoj Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Sponsored content
Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Empty
MesazhTitulli: Re: Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA   Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Adela dhe Bjordi ftohen për një tur në SHBA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: