Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së   Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 3:42 am

Ja ku na vjen edhe një lajm i freskët nga jeta private e këngëtares simpatike Rovena Stefa. Në fakt për jetën e saj artistike ne kemi vazhdimisht lajme, pasi Rovena është një nga këngëtaret me axhendën më të ngjeshur.Pak kohë më parë u fol për ndarjen e Rovenës nga ish i dashuri i saj, i cili ishte nga Maqedonia por nuk kishte lidhje me artin. Pas kësaj ndarjeje, kaluan disa muaj dhe asnjë informacion për jetën private të Rovenës edhe pse një ide e kishim se nëse do të lidhej mund të ishte përsëri një djalë nga Kosova apo Maqedonia, vende ku ajo rri më shumë pasi atje edhe kërkohet më shumë.Ndërsa tani burime të sigurta na tregojnë se, Rovena ka dy muaj që është lidhur me një djalë 28-vjeçar, shumë simpatik i cili ka qenë ushtar i UÇK-së.

Ai ka luftuar gjatë kohës kur lufta në Kosovë ishte në kulmin e saj, ndërsa tani nuk është më ushtarak. Momentalisht ai punon si këshilltar afër një politikani shumë të njohur kosovar dhe ndër të tjetra është një figurë e njohur nga kosovarët. Ja pra Rovena edhe kësaj radhe me të vërtetë nuk u lidh me një artist, por mesa duket edhe ai është i njohur njëlloj si Rovena por në një fushë tjetër.Edhe pse lidhja ka dy muaj që ka filluar, duket se për çiftin gjithçka po shkon më së miri. Të shohim se si do të ecë kjo lidhje dhe sapo të kemi një fotografi të çiftit do ta botojmë për kënaqësinë e të gjithë atyre fansave, që duan të dinë sa më shumë për Rovenën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së   Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 4:06 am

Shume mire e ka ca bo kjo nga merzitnia i shkul dhe floket Smile

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së   Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 1:50 pm

jo re ca flokesh e ka thy ne mes Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së   Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:36 pm

une se kam qejf hic ket kengetaren Very Happy

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së   Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 11:56 am

Kujt i thua mo aman:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Sponsored content
Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Empty
MesazhTitulli: Re: Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së   Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rovena Stefa e lidhur me një ish-ushtar të UÇK-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: