Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fanatiket e juves (GREAT LADY is back)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red_devil_@

Red_devil_@

Numri i postimeve : 13
Pikè : 20
Reputacioni juaj : 0
Join date : 02/10/2009

Fanatiket e juves (GREAT LADY is back) Empty
MesazhTitulli: Fanatiket e juves (GREAT LADY is back)   Fanatiket e juves (GREAT LADY is back) Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 4:18 pm

Juventus nji nga ekipet me te medhaja te historis se futbollit boteror dhe me e madhja ne absolut e seris A kerkon te vendos drejtesin ne vend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fanatiket e juves (GREAT LADY is back)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Sporti :: Sporti Boteror-
Kërce tek: