Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ? Empty
MesazhTitulli: A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?   A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ? Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:49 am

Po Filloj Une i Pari

Une Besoj Ne Zot Dhe I Perkas Fese Isla
me

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ? Empty
MesazhTitulli: Re: A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?   A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ? Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 9:17 am

...i perkas sektit Bektashjan..nje lloj ndarje me liberale e Myslimanizmit..por c'rendesi ka kjo..?!

..besoj apo jo ne zot..?? ..nuk e di..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A Besoni ne Zot Dhe Ciles Fe I Perkisni ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Shkenca :: Teologjia-
Kërce tek: