Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 shqiptari shume zemer zi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

shqiptari shume zemer zi Empty
MesazhTitulli: shqiptari shume zemer zi   shqiptari shume zemer zi Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:55 am

Ne nje burg kane qen te mbyllur amerikani, gjermani dhe shqiptari.
Pasi i denuan po i pyesin per deshiren e fundit.
Amerikani dhe gjemani e shprehen deshiren per ta pare shtepin dhe per ti takuar familjen.
Kur e pyesin shqiptarin ai u thote, deshira ime mos i lini kto te dy per ti taku mamiljet e tyre!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
shqiptari shume zemer zi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Humor & Barsaleta-
Kërce tek: