Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo Empty
MesazhTitulli: 75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo   75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 3:37 am

Nje e moshuar gjermane ka ngelur troke pasi eshte vjedhur nga disa hajdute dhe per kete arsye ajo vendosi te nxjerre ne shitje fotot nudo te rinise.

75 vjecarja Marianne L shprehet se pensioni nuk i del prandaj ka nxjerre ne shitje fotot kur ishte 20 vjec, ne te cilat shfaqet pothuajse sic e ka krijuar natyra. Ajo jeton e vetme ne nje apartament ne Berlin dhe ne shtepi nuk ka asnje divan apo karrige.

“Hajdutet hyne ne shtepine time. Parfume marke, varese te rralla, madje edhe nje foto te mamase time ma kane vjedhur. Nuk di as ku te ulem sepse kane marre gjithcka”, shprehet e moshuara ne nje interviste per gazeten “Bild”.

Ne total asaj i ngelen ne xhep vetem 146 euro, cka do te thote se tre vakte ne dite nga 4.90 euro ne dite eshte menyja e detyruar e saj. Por ajo nuk eshte dorezuar sepse ka nxjerre ne shitje fotot qe i realizoi bashkeshorti i saj shume vjet me pare. Ne keto foto Marianne eshte prane nje peme.

“Imazhet jane te vitit 1954. Kam degjuar per faqe web ku shiten objekte dhe me erdhi ideja se per keto foto ka meshkuj qe paguajne mire. Kam nje deshire te deshperuar per para, te pakten sa te blej nje karrige”, shprehet 75 vjecarja.


Kane te drejte gocat e reja kur del dhe kjo lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
 
75 vjecarja nxjerr ne shitje fotot nudo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Koha E Lire&Shoqeria :: Kuriozitete-
Kërce tek: