Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kultura Kombetare & Kulturore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia &Poezia

Shkrijeni Talentin Tuaj :)
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
836Thu Jun 03, 2010 1:42 am
Universal Po japim ketu varjantet e Tezave te provimit te Matures per vitin 2010 ne lenden Letersi:
Asnjë mesazh i ri

Gjuhesia

Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
13Mon Oct 26, 2009 4:10 pm
Universal Rregullat statistikor dhe morfologjik te gjuhes Shqipe
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqipetare

"Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!


Moderator: Moderatore
311Mon Oct 26, 2009 12:00 pm
Anita historia e hidhur e dy vendeve tashme te pavarura ,Kosova-Shqiperi
Asnjë mesazh i ri

Historia Boterore

Historia Boterore
Moderator: Moderatore
12Wed Oct 07, 2009 7:52 am
Universal Ngjarjet që kanë ndryshuar rrjedhën e luftës dhe paqes.
Kultura Kombetare & Kulturore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur