Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Universal

Universal


Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 35
Location : Tirane

Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit Empty
MesazhTitulli: Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit   Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 12:03 pm

Ne internet, konkretisht te Galeria Shqiptare jane publikuar disa fotografi te kengetares bukuroshe Bleona Qereti.

Qe Bleona eshte bukuroshe kete e dijme te gjithe, por ne keto foto tregohet se ajo eshte nje miss i vertete.

Fotot e tregojne ate ne poza te ndryshme, duke filluar ne ato ku ajo duket nje zonjushe e vertete, por dhe ne te tjera qe te kujtojne disa skena hard-rock (jo seksuale sigurisht)

Ah, mqs ra fjala, jane publikuar gjithashtu edhe fotomontazhe te saj me karakter te dukshem seksual, duke qene tashme e treta kengetare shqiptare, pas Zajmines dhe Ciljetes, qe behet “pre” e fotomontazhisteve.[img][/img]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://embelsira.forumsq.net
Universal

Universal


Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 35
Location : Tirane

Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit Empty
MesazhTitulli: Re: Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit   Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 12:07 pm

Ne internet, konkretisht te Galeria Shqiptare jane publikuar disa fotografi te kengetares bukuroshe Bleona Qereti.

Qe Bleona eshte bukuroshe kete e dijme te gjithe, por ne keto foto tregohet se ajo eshte nje miss i vertete.

Fotot e tregojne ate ne poza te ndryshme, duke filluar ne ato ku ajo duket nje zonjushe e vertete, por dhe ne te tjera qe te kujtojne disa skena hard-rock (jo seksuale sigurisht)

Ah, mqs ra fjala, jane publikuar gjithashtu edhe fotomontazhe te saj me karakter te dukshem seksual, duke qene tashme e treta kengetare shqiptare, pas Zajmines dhe Ciljetes, qe behet “pre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://embelsira.forumsq.net
 
Publikohen foto super-seksi te Bleona Qeretit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto te njerezve te famshem
» Komanda ROOT,IRCOP,SUPER-ADMIN,NETADMI,AMDIN,OPER.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Thashetheme-
Kërce tek: