Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zihen bashkeshortet, avioni ulet para kohe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Zihen bashkeshortet, avioni ulet para kohe Empty
MesazhTitulli: Zihen bashkeshortet, avioni ulet para kohe   Zihen bashkeshortet, avioni ulet para kohe Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 7:03 am

Piloti i kompanisë ajrore hungareze Malev është dashur të ulet dhunshëm për shkak të një çifti martesor i cili është zënë me njëri tjetrin, prandaj anëtarët e ekuipazhit kanë pasur frikë se ata do të mund të rrëzonin aeroplanin.
Çekët Jiri e Katka Bartek kanë filluar të grinden në aeroportin e Budapestit. Katka e e bezdiste burrin e saj Jiri për faktin që kishte punuar deri vonë. Ata kanë filluar të zihen edhe pasi aeroplani ka filluar të fluturojë në drejtim të Qipros. Janë goditur me njëri-tjetrin, e stjuardesat i kanë gjuajtur me boca dhe pajisje që u kanë ardhur afër dore. “Kanë qenë jashtë kontrollit. Piloti nuk ka pasur zgjedhje tjetër pos që të kthejë aeroplanin dhe të aterrojë dhunshëm”, ka thënë një stjuardesë. Kompania Malev ia ka ndaluar çiftit që të fluturojë ndonjëherë tjetër me aeroplanët e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
 
Zihen bashkeshortet, avioni ulet para kohe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Koha E Lire&Shoqeria :: Kuriozitete-
Kërce tek: