Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise. Empty
MesazhTitulli: Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise.   Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise. Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 11:54 am

Hollivudi eshte tronditur nga vdekja e aktorit australian, Heath Ledger. Trupi i tij pa jetë u gjet nga pastruesja e shtëpisë se tij ne Nju Jork, që ndodhet në një nga zonat me luksoze të qytetit. Policia beri te ditur se se kishte gjetur tableta për gjumë dhe tha se po hetonte mundësinë e një overdoze me to. Aktori 28 vjeçar nga Australia dy vjet më parë u nominua për Çmim Oskar për rolin e kaubojit në filmin Brokeback Mountain. Korrespondenti i BBC-së në New York thotë se policia nuk e ka përjashtuar mundësionë e vetëvrasjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
 
Lajmet me te fundit nga bota e Kinematografise.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Koha E Lire&Shoqeria :: Kinamatografia-
Kërce tek: