Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Muzike/Radio

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzike Shqiptare

 vetem per kengetaret shqiptare
muzika jone ka qene perhere e njohur e do jete  e tille

Moderatorët: Webmaster, Moderatore
311Tue Nov 17, 2009 4:50 am
Universal Ketu po jap disa tekste kengesh te njohura ne tregun tone Shqiptar
Asnjë mesazh i ri

Muzika neper Bote

Muzike e Huaj
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
11Tue Nov 17, 2009 4:34 am
Universal Disa informacione lidhur me muziken neper bote:)
Asnjë mesazh i ri

Muzika Ne Pergjithesi

Llojet e Muzikes Ne Pergjithesi
Moderatorët: Webmaster, Moderatore
119Tue Oct 20, 2009 11:57 am
myself Cila mendoni se eshte rryma muzikore qe nuk ka per te vdekur kurr ? dhe pse ?
Muzike/Radio Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur