Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare kuptoni me poshtersi?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 6:43 am

A mund te me thoni ne menyre te thjeshte cfare eshte poshtersia per ju?
Kush jane personat qe mertojne te quhen te poshter?

Bashkebisedim te kendshem...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 4:50 am

atehere...une jam i poshter Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:44 am

Self ti je i zgjuar...Nga ti pres pergjigje me te zgjeruara dhe me serioze ok yvo:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Mr International

Mr International

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 37
Location : Tirana

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 12:04 pm

i/e poshter eshte nje tip njeriu qe i ben keq dikujt per kenaqesin e tyre. Jos se do fitoj dicka, po kot se mundet, te ben keq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 2:20 pm

I poshter eshte ai njeri qe mashtron njerez te tjere

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfare kuptoni me poshtersi? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze


Edituar për herë të fundit nga Network në Tue Oct 13, 2009 2:22 pm, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Gabim artografik)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 1:22 am

Jam dakort me mendimin e dy parafolseve te mi...Por doja te shtoja qe i poshte eshte dhe ai qe ben gjera perverse...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Location : Tirane

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 1:12 am

Mendoj se poshtersia eshte nje cilesi e disa lloj specieve me koke njeriu,duke marre ne konsiderate veprimet,gjykimet apo fjalet qe kane ndaj te tjereve ose me nje ide kryesore s'kane pune tjeter ose me sakte ashtu jane forumuar dhe do ti bejne keq dikujt me c'do kusht,atyre nese bejne nje gje te tille ju shtohen edhe 2 vite jete sipas ideve te tyre gjeniale:P!Por keta lloj trimash/trimereshash e harrojne se vjen nje dite qe katandisen si mos me keq,sepse tjeter kush i shikon veprimet,gjykimet qe ata kane ndaj te tjereve!Kalofshi sa me bukur:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://embelsira.forumsq.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:15 am

poshtersia per mendimin time eshte kur dikush nuk ka ndjenja dhe nuk e kupton se me gjestet e ti ai lendon dikend tjeter ,poshtersia eshte shume pune e keqe ,e pist ,te jesh i poshter do te thote te mos kuptosh edhe te mos jesh i vetdijshem per ndjenta e dikuj tjeter.kur je i poshter ,je edhe arrogant ,ben sjellje jo te mira etje etje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Starlight

Starlight

Numri i postimeve : 61
Pikè : 66
Reputacioni juaj : 1
Join date : 24/10/2009

Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 2:46 pm

..besoj se te gjithe lundrojme ne te njejtat ujera kur mundohemi te japim perkufizimin e "poshtersise"..perfshihen te gjitha llojet e sjelljeve negative..por pervec kesaj..un " i poshter" i them edhe dikujt qe e kam perzemer..qe tregohet i shkathet..qe mberrin i pari ne dicka..tip FURBO..( hileqar ne kuptimin e mire te fjales )...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfare kuptoni me poshtersi? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni me poshtersi?   Cfare kuptoni me poshtersi? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare kuptoni me poshtersi?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Shkenca :: Jeta Rreth Nesh-
Kërce tek: