Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr International

Mr International

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 37
Location : Tirana

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 1:49 pm

une sot isha ul ne nje lokal, skishte njeri aty, vetem une, krejt tavolinat dhe karriket bosh. por vetem nje tavolin ishte pa karrike. vjen nje person ne lokal dhe mthot "a eshte ky karrike lire?" une i shof karriket neper lokal, krejt te lira, i thom, po i lire eshte, e mer karriken ke tavolina qe ska karrike dhe ulet. kalon 1 min dhe bie ne men se lokali eshte bosh ... me kethehet e me thot, O nuk i vura re... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:25 pm

hahahahahahahahahahahahah lol!

Une sot ne shkolle qesha gjithe diten po si perfundim dola me nerva Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:32 pm

hahahahaha une dje isha me bo i vizite dhe mu kujtu portokallija e te dieles
Kur ajo goca me nishan filloj me knu hip hop
dhe doktoresha me tha : ti je semure apo ke ardh me bo humor Razz

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... 9js2jws9lu0d8y5uv2ze


Edituar për herë të fundit nga Network në Thu Oct 22, 2009 2:48 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Mr International

Mr International

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 37
Location : Tirana

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 10:25 am

heheheheehe


mu kujtu ni rast para nja 4 vitesh ketu ne tirane...

isha me ca shok dhe shkum ne nje lokal .. vjen kamarjeri dhe une porosis koka kola.. kamarjeri thot "mfal skemi koka kola, bon pepsi?" unei thom Po ska prob.. nejse pim dalim ...
te nesermen shkoj ke i njeti lokal me shoket, dhe vjen i njeti kamarjerm dhe une prorsis koka kola.. ai thot "mfal skemi koka kola, doni pepsi?" une i them po ska problem .. pim, bejm muhabet e dalim...
tjetrin dit rradhash shkojm perseri ke i njeti ven, i njeti kamarjer vjen, dhe une perseri , keni koka kola? .. ai thot "jo skemi po ju sjel pepsi" une i them ska problem ... pim bejm muhabet dalim ...
diten e 4tert rradhas, mbledhemi me shoket, shkojm ke i njeti ven, vjen i njeti kamarjer.. une e shikoj e i them "nje pepsi tlutem" kamarjeri thot .. "mefal skemi pepsi , doni koka kola??" hehehehe , u shkrim tu qesh pak qaty Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 11:59 am

hahahahahahahahaha Very Happy

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:52 am

hahhahahhahahahhah

shume shum me ke be me qesh ,hahaahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 2:48 am

Mos qesh shume Anita se do na semuresh Very Happy

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Sponsored content
Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...   Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare humori ju ka ndodhur sot/dje/pardje...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Zona E Argetimit :: Humor & Barsaleta-
Kërce tek: