Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare beni kur ju ze gripi ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mr International

Mr International

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 37
Location : Tirana

Cfare beni kur ju ze gripi ? Empty
MesazhTitulli: Cfare beni kur ju ze gripi ?   Cfare beni kur ju ze gripi ? Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 11:38 am

po pyes se me ka zen nje grip .
merrni hapa? shkoni ke doktori? apo ja beni si une dhe e leni te kaloj pa hapa e pa doktor??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cfare beni kur ju ze gripi ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni kur ju ze gripi ?   Cfare beni kur ju ze gripi ? Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 11:54 am

asgje e le te kaloje do duroj se po qe per qetesues ehe o e kote

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cfare beni kur ju ze gripi ? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
klejda
vip
vip
klejda

Numri i postimeve : 8
Pikè : 8
Reputacioni juaj : 0
Join date : 13/10/2009
Age : 30
Location : italy

Cfare beni kur ju ze gripi ? Empty
MesazhTitulli: gripi.....   Cfare beni kur ju ze gripi ? Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 1:42 pm

varet se sa te ze gripi...nese thjesht ndihesh me grip e le te kaloje ne menyre natyrale ,nese shoh qe eshte pak me rende bej nga un (fai da te) e nese ilacet qe marr nuk me japin rezultat....atehere me duhet te dorezohem tek mjeku por perpara duhet te kem t° e te ndihem me te vertete keq ma keq fare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
Sponsored content
Cfare beni kur ju ze gripi ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare beni kur ju ze gripi ?   Cfare beni kur ju ze gripi ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare beni kur ju ze gripi ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Shkenca :: Trupi dhe Shendeti-
Kërce tek: