Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Universal

Universal

Numri i postimeve : 166
Pikè : 299
Reputacioni juaj : 2
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Location : Tirane

A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Empty
MesazhTitulli: A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????   A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 1:18 am

Mendimi tim eshte ky,duke qene se jam edhe student,si te gjithe te tjeret pa e perjashtuar veten nga ai rang,kemi te mirat dhe te keqijat tona por qe une te pakten per vete time jam i kenaqur nga ky fakt,sepse mendoj se nese ke durim,vullnet dhe guxim ne forcat e tua c'do gje e arrin ne mos ne menyr maksimale ne menyre mesatare te mundshme,por normalisht kerkesa ndaj vetes eshte super e madhe,ju faleminderit tashti jepini mentimet tuaja me kenaqesi me te madhe do ti mirpres:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://embelsira.forumsq.net
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????   A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 5:10 am

Per sa i perkt kesaj teme une jam i vleresoj ato qe i kam mirpo kerkoj shume me shume nga vetja ,ne kete mosh qe jam as une as moshateret e mia nuk mund me qene te kenaqur sepse eshte ashtu vet sisetemi i jetes ,prandaj duhet me punu shume edhe me u perkushtu ,qe dikur me te vertet me qene te kenaqur per vepret tona ,sigurisht ketu hyn edhe vullneti ,deshira e shume gjera te rendesishme.Mu me per pelqen jeta qe e bej ,po sigurisht une jam duke punur per te ndryshu edhe shume gjera ne jeten time ,me pelqen ambjenti ku jetoj ,po une kam deshir te shojoj shume ambiente ,edhe jam ne rrugen e relizimit te ketyre deshirave..

shok falmnderit qe ke hapur nje teme shume te rendesishme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????   A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 6:41 am

Mendimi im eshte ky...Sado kushte te mira te kete njeriu asnjehere nuk eshte i kenaqur me ato qe ka dhe pretendon gjithnje e me shume Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Sponsored content
A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Empty
MesazhTitulli: Re: A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????   A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka???? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A jeni te mirkenaqur me jeten qe beni ne ambjentin ku jetoni apo do te donit te ndryshonti dicka????
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Shkenca :: Jeta Rreth Nesh-
Kërce tek: