Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cmendim keni per muziken shqiptare??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 4:09 am

Ne kohet e meparshme muzika shqiptare ka qene sh e njohur dhe me tekste sh te bukura. Veme re qe ne kohet e sotme pjesa me e madhe e muzikes tone kopjohet nga muzikat e huaja...Edhe tekstet nuk jane aq prekese dhe domethenese sa muzikat e viteve te meparshme...Si shpjegohet kjo???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 4:57 am

kjo shpjegohet sepse kengetar ka dale: shpati nrujeeee Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:32 am

Ca thua self ku u bazove ti:P:P?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
Mr International

Mr International

Numri i postimeve : 17
Pikè : 30
Reputacioni juaj : 0
Join date : 08/10/2009
Age : 37
Location : Tirana

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 12:12 pm

sot shum ma teper kengetar kemi , dhe shum prej tyre sjan dhe profecionist, kot jan bo kengtar/e se e kan pas mundesin.

edhe sot kenga u bo bizness, njerzit qesin sa ma shum keng qe te bejn sa ma shum pare. dmth kur qet dicka me kuantitet te madh, cilsija ulet.. kurse kur ka ma pak, cilsia eshte ma i mire.

pastaj te shofish edhe kengetaret sot, krejt dalin neper televizor duke rrekllamu ma shum trupin e tyre se sa kengen e tyre.. dmth mundohet ta shesin kenget duke ekspozu trupin. dmth ma rendesi i ven pamjes e kengetares se sa kenges.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 2:16 pm

kONGA NE SHQIPERI O BIZNESS E DAJ Very Happy

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cmendim keni per muziken shqiptare?? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 12:24 pm

candy,une u bazova te kasapi she me doli shpati Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 5:09 am

muzika shqiptare o per te ardhur keq

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes Cmendim keni per muziken shqiptare?? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
candy
Admin
candy

Numri i postimeve : 108
Pikè : 170
Reputacioni juaj : 3
Join date : 01/10/2009
Age : 25
Location : Ku te me teket

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 5:50 am

Vallahi ke te drejte Network biznes i gjalle eshte bo...se kuptoj ku pretendojne me shku kto Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.horizonti.forumtion.net
myself

myself

Numri i postimeve : 16
Pikè : 21
Reputacioni juaj : 0
Join date : 11/10/2009

Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitimeTue Oct 20, 2009 11:56 am

prit mi candy...prit sa te bej dhe une ndonje kenge me videoklip dhe pastaj shife muziken shqiptare ti Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cmendim keni per muziken shqiptare?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cmendim keni per muziken shqiptare??   Cmendim keni per muziken shqiptare?? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cmendim keni per muziken shqiptare??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Muzike/Radio :: Muzike Shqiptare-
Kërce tek: