Universal & Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Embelsira online
 
ForumFaqa StartueseGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AnitaNumri i postimeve : 42
Pikè : 63
Reputacioni juaj : 0
Join date : 01/10/2009

koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone? Empty
MesazhTitulli: koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone?   koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone? Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 3:29 am

Thone se koha ecen, ne fakt, ne ecim dhe koha rri.Koha eshe gjeja me e cmuar ne kete bote .koha mbete e njet ndersa njerzit ndryshojne.
koha dhe vetem koha deshmon kohen dhe koha deshmon jeten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Network
Webmaster
Webmaster
Network

Numri i postimeve : 174
Pikè : 228
Reputacioni juaj : 4
Join date : 10/09/2009
Age : 34
Location : italy

koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone? Empty
MesazhTitulli: Re: koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone?   koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone? Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 2:55 am

Jeta Kur Jetohet Ne Menyre Te Pavetedijshme
s'eshte Gje Tjeter Vec Nje Barre Mbi Supet e Njeriut
Me Jete Gjate Nuk Jan Ata Qe Jetojn Me Shume
Por Ata Qe Te Cilet Mundohen Te Persosin Veten Dhe Te Tjer
et
Koha Iken dhe Nuk Kthehet Me.........

Dua Te Them Qe Koha ecen Ne Jemi Mbrapa Me Kohen Duhet Te Arrijm Cdo Gje Para Se Te Na Mbaroje Koha

_________________
Perfundimi i rendesishem eshte njohja e vetvetes koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone? 9js2jws9lu0d8y5uv2ze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.riniashqipetare.net
 
koha dhe gjithcka qe lidhet me kohen dhe te menduarit tone?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universal & Network :: Koha E Lire&Shoqeria :: Kuriozitete-
Kërce tek: